best vacuum cleaner india

برای انتخاب و تهیه یک جاروبرقی و یا جارو شارژی مناسب احتیاج به این داریم که بدانیم یک جاروبرقی و یا جارو شارژی باید دارای چه خصوصیاتی باشد تا به راحتی بتوانیم در میان انبوهی از برندها و مدل های مختلف که در بازار وجود دارد، بهترین مدل را بر اساس نیاز و بودجه خود تهیه کنیم، به همین دلیل ما در ابتدا به بررسی امکانات و مشخصات جاروبرقی می پردازیم و در ادامه در مورد یک جارو شارژی مناسب صحبت خواهیم کرد.

درست است که عملکرد اصلی یک جاروبرقی قدرت مکش آن است اما موارد دیگری نیز وجود دارد که به هنگام خرید باید به آن دقت کنیم در این متن ما مواردی را که شما باید در زمان خرید جاروبرقی باید به آن دقت کنید را بیان خواهیم کرد.

در ابتدا شما باید انتخاب کنید: جاروبرقی کیسه ای یا جاروبرقی بدون کیسه؟ جاروبرقی مخزنی یا همان بدون کیسه همان طوری که از اسمش هم پیداست تفاوت در مخزن زباله آن است، زمانی که شما از جاروبرقی بدون کیسه استفاده می کنید دیگر احتیاج به کیسه ندارید اما محققان این جاروبرقی بدون کیسه را برای کسانی که مشکل تنفسی دارند پیشنهاد نمی کنند؛ چرا که این دسته از جاروهای برقی در درازمدت باعث به وجود آمدن بیماری های تنفسی در افراد می شوند به همین دلیل است که اکثر برندها تعداد مدل های جاروبرقی بدون کیسه یا همان مخزنی کمتری دارند.

اما مهم ترین فاکتوری که اکثر افراد برای انتخاب جاروبرقی به آن توجه می کنند وات آن است که از ۵۰۰ وات شروع می شود تا ۳۰۰۰ وات؛ باید دقت داشته باشید که این عدد نشان قدرت مکش جاروبرقی محسوب نمی شود، چرا که توان مکش بر اساس AirWatt محاسبه می شود، هر چند که مسلماً موتوری که وات بیشتری دارد قدرت مکش بیشتری نیز خواهد داشت اما اگر دو جاروبرقی با وات یکسان را با یکدیگر مقایسه کنید متوجه می شوید که قدرت مکش آن ها می تواند کاملاً با یکدیگر متفاوت باشد، چرا که قدرت مکش به طراحی پارویی، اتصالات لوله ها و عایق بندی بدنه ارتباط مستقیم دارد، پس بهتر است وات را با این حال مهم است در ابتدا بیشتر یک عدد فرض کنیم و تنها به آن اکتفا نکنیم و مدل، برند و موارد دیگر را نیز در مدنظر قرار دهیم.

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در یک جاروبرقی مناسب، داشتن فیلتر هواست که هوای خروجی را تمیز می کند چرا که عدم این وجود این فیلتر هوا می تواند باعث به وجود آمدن آلرژی و بیماری های تنفسی شود؛ از بهترین نوع این فیلتر هوا می توان فیلتر با اشاره کرد که در بیشتر مدل های جاروبرقی بوش نیز دیده می شود. نکته بعدی جنس لوله خرطومی جارو است چرا اکثر افراد برای جابه جا کردن جارو آن را روی زمین می کشند و این موضوع باعث پاره شدن لوله خرطومی می شود؛ لوله های کنفی دیگر این مشکل را ندارند و هیچ وقت شکسته و یا پاره نمی شوند پس به این گونه موارد نیز توجه لازم را داشته باشید.

جاروشارژی تفال مدل TY 6756،جاروبرقی فیلیپس مدل FC8240

حال کلیتی را درباره جارو شارژی بررسی کنیم؛ در ابتدا که جاروهای شارژی وارد بازار شدند، بسیار زیاد مورد استقبال افراد قرار گرفتند اما به دلیل آن که قدرت مکش بسیار کمی داشتند و علاوه بر عمر کم باطری، مدت زمان شارژ آن ها نیز بسیار کم بود؛ بسیاری از مصرف کنندگانش، رضایت مندی باید را از جارو شارژی ها نداشتند. با گذر زمان همه چیز تغییر کرد؛ امروزه با استفاده از باطری های جدید در جارو شارژی دیگر مشکل مدت زمان شارژ وجود ندارد و عمر آن ها نیز به طور چشم گیری افزایش پیدا کرد تا جایی که بسیاری از افراد حتی بجای جاروبرقی از جارو شارژی در منزل خود استفاده می کنند؛ چرا که این جاروها بدون سیم با قابلیت جابه جایی راحت، وزن و صدای بسیار کم نیاز آن ها را برطرف کرد.

در این میان اگر بخواهیم از پرفروش ترین جاروهای شارژی بگوییم، می توانیم جارو شارژی بوش ،تفال و فیلیپس را نام ببریم که با تکنولوژی های به روز توانست در مدت زمانی کوتاه جای خود را در بازار دنیا پیدا کند. جارو شارژی ها امروزه به دو دسته کلی تقسیم می شوند جارو شارژی دستی و جارو شارژی عصایی اما توجه داشته باشید که بسیاری از مدل های جارو شارژی دسته بلند و یا عصایی به دو شکل دستی و عصایی قابل استفاده هستند. برای درک بهتر این مدل های موجود و جدید می توانید به فروشگاه اینترنتی منزل مارکت مراجعه کنید و حتی اگر قصد خرید جاروبرقی و یا جارو شارژی برای منزل خود دارید با کمترین قیمت از این فروشگاه آنلاین تهیه کنید و آن را درب منزلتان دریافت کنید.

منبع:مشخصات جاروبرقی و شارژی مناسب

طرز تهیه ساده چیزکیک

به وبلاگ خود خوش امدید

روش آسان تهیه خامه روی کیک

جاروبرقی ,شارژی ,جارو ,های ,مدل ,مکش ,جارو شارژی ,قدرت مکش ,و یا ,جاروبرقی و ,مدل های ,جارو شارژی مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
rubisun waischaratin a-aynaz nasim00 oghabnews attadredcbubb oilkadeh medadrangiu harmonicytab repnaciro