Bosch washing machines

در این مقاله نکاتی را برای انتخاب یک ماشین لباس شویی کارآمد توضیح می دهیم.

صفحه نمایش دیجیتالی: صفحه نمایش های بزرگ تر وضوح بیشتری دارند، خواندن را آسان تر می کنند و اطلاعات مفیدی درباره مدت زمان باقی مانده تا پایان شستشو و یا خطای به وجود آمده در حین کار ماشین می دهند.

شستشو با تأخیر: یکی از رایج ترین ویژگی های ماشین لباسشویی داشتن تایمر متغیر است که به شما اجازه می دهد مدت زمان برنامه شستشو را کنترل کنید و همچنین زمان شستشو با تأخیر را تنظیم کنید. برای مواقعی که شما خارج از خانه هستید, همچنین به کمک این ویژگی می توانید هزینه های مصرف برق خود را کاهش دهید.

تشخیص بار ماشین لباس شویی: به کمک این ویژگی فوق العاده، ماشین لباسشویی به صورت خودکار چرخه شستشوی مناسب را با توجه به مقدار لباس ها و میزان کثیفی آن ها انتخاب می کند. همچنین مقدار دقیق آب و مواد شوینده مورد نیاز را محاسبه می نماید. این ویژگی باعث صرفه جویی در آب و انرژی می شود.

قفل کودک (child lock): قفل کودک به کودکان اجازه نمی دهد که به تنظیمات صفحه نمایش دست بزنند. به این ترتیب آن ها دیگر نمی توانند به طور اتفاقی برنامه شستشو را دچار وقفه کنند.

برنامه شستشو در ماشین های لباس شویی

برنامه شستشوی (Cotton) شستشوی لباس های نخی و کتان در ماشین لباسشویی

برنامه شستشوی Cotton یکی از برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی است که برای شستن لباس های نخی و کتان مورد استفاده قرار می گیرد؛ این برنامه برای لباس هایی از جنس نخ یا پنبه مانند تی شرت و حوله مناسب است تا لباس ها با نهایت کیفیت و بدون رسیدن آسیب به آن ها شسته شود، این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی دمای آب، مقدار آب کشی و سرعت خشک کن را برای این جنس خاص از لباس ها تنظیم می کند. دمای متناسب با لباس ها 40 درجه سانتی گراد می باشد.

برنامه شستشوی (Wool) شستشوی لباس های پشمی در ماشین لباسشویی

از برنامه شستشوی Wool در ماشین لباسشویی می توانید برای شستن لباس هایی کاموایی یا پشمی استفاده کنید. اکثر خانم ها ترجیح می دهند این جنس از لباس ها را با دست بشویند تا به آن ها لطمه ای وارد نشود، اما شما با استفاده از این برنامه شستشو به راحتی می توانید لباس های کاموایی یا پشمی خود را با خیال راحت با ماشین لباسشویی بشویید، بدون آن که نگران شل یا بدفرم شدن لباس باشید. در برنامه Wool ماشین لباسشویی از آب سرد و دور چرخش پایین استفاده می کند و کار شستشو را با بالاترین کیفیت و بدون هیچ گونه آسیب رسانی انجام خواهد داد. پیشنهاد می شود در این حالت بین 2 تا 3 کیلو لباس در ماشین لباسشویی قرار دهیم.

برنامه شستشوی (Sport Wash یا Sports Wear) شستشوی لباس های ورزشی در ماشین لباسشویی
برنامه شستشو Sport Wash در انواع مدل های لباسشویی برای شستن لباس ورزشی مناسب است؛ در لباس هایی ورزشی معمولاً از الیاف مصنوعی برای ساخت آن ها استفاده می شود، این پارچه ها معمولاً عرق می کنند اما به شدت خیس نمی شوند و پس از استفاده بوی عرق می گیرند بنابراین باید زود به زود شسته شوند. در این برنامه مخصوص، قبل از شستشو با افزودن آب، دمای لباس را قبل از چرخش کاهش دهد و سپس کار شستشو آغاز می شود؛ لباس شما در این برنامه شستشو تنها به میزان لازم شسته می شود و از شستشوی بیش از حد نیاز آن ها جلوگیری می کند.

کارکرد نیمه پر (Half Load): با این قابلیت می توانید هنگامی که کار شست وشو به نیمه رسیده یا لباس کمتری داخل ماشین است، از آب و قدرت کمتری استفاده کنید. بسیاری از ماشین های امروزی این امکان را دارند که به صورت خودکار بار داخل ماشین را وزن کنند یکی از ماشین لباسشویی هایی که تمام ویژگی های یک ماشین لباسشویی مناسب را داردماشین لباسشویی بوشمدل WAW324DEاین ماشین لباسشویی بی نظیر و دوست داشتنی که قابلیت های فراوانی دارد و به شما این اجازه را می دهد که نحوه ی شستشوی متفاوت به نسبت قبل را تجربه نمایید در رنگ سفید موجود می باشد و به راحتی می تواند با دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی شما هماهنگ شده و زیبایی را به خانه و آشپزخانه ی شما بیاورد. داشتن فضایی که با لوازم خانگی بوش هم مانند ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش،و دیگر محصولات بی نظیر این شرکت دکور شده باشد بدون شک جلوه ای بی همتا خواهد داشت .یکی از مواردی که می تواند فاکتوری مهم در هنگام خرید لوازم خانگی محسوب شود رتبه ی انرژی این محصولات باشد که شرکت بوش با اهمیت ویژه ای که به این مسئله داده است توانسته موفقیت های فراوانی را از آن خود نماید. این ماشین لباسشویی، ظرفیت 8 کیلویی دارد از این رو می توان گفت که مناسب برای خانواده های متوسط و یا پر جمعیت می باشد. اگر به این فکر هستید که یک ماشین لباسشویی با کارایی عالی و بی نظیر برای رفاه بیشتر خود و خانواده فراهم کنید از میان تمامی مدل های موجود درماشین لباسشویی بوشمدل WAW324DE می تواند بهترین گزینه برای خانواده ی شما می باشد .ماشین های لباسشویی به هنگام شستشو نباید به بافت پارچه کوچک ترین صدمه ای وارد نمایند. می توان گفت که اهمیت به این امر از اصلی ترین مواردی است که شرکت های تولید لوازم خانگی و ماشین های لباسشویی باید به آن توجه کنند.

برنامه شستشوی (Quick Super) شستشوی سریع 15 دقیقه ای در ماشین لباسشویی

از برنامه شستشوی Quick Super در ماشین لباسشویی در مواقعی که عجله دارید و می خواهید لباستان را سریع و در عرض 15 دقیقه بشویید، استفاده کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید در مواقعی که لباستان زیاد کثیف نیست و شاید تنها آن ها را در مدت زمان های کوتاه پوشیده اید یا کمی بوی عرق گرفته اند و نمی خواهید آن ها را هر دفعه به مدت طولانی بشویید تا لباستان کهنه شود،

رتبه ی انرژی این ماشین لباسشویی بوش مدل WAW324DEپر طرفدار +++A می باشد دقیقا مانند محصولات دیگر شرکت بوش که محبوبیت خاصی در میان مشتریان دارند از جمله ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش ویخچال فریزر بوش

برنامه (Easy iron/anti-crease) اتوکشی آسان و ضد چروک در ماشین لباسشویی

شما می توانید با اضافه کردن برنامه Easy Iron به برنامه شستشوی خود در ماشین لباسشویی این مزیت را ایجاد می کند که لباس ها پس از شستشو نیاز کمتری به اتو کشی داشته باشند، در این زمان لباسشویی با تنظیم سرعت شستشو و دمای آب از چروک شدن لباس ها تا حد زیادی جلوگیری می کند و اتوکشی را برای شما آسان می سازد. به عبارتی دیگر این برنامه برای شستن ملایم تر پارچه های پوشیدنی مانند پنبه، الیاف مصنوعی یا پارچه های مختلف است؛ پیشنهاد می شود از این برنامه برای شستشوی انواع لباس، بلوز، الیاف مختلف در رنگ های گوناگون که پس از شستن در لباسشویی، اتوکشی سخت تری خواهند داشت، استفاده نمایید.
برنامه شستشوی (Anti-allergy) شستشوی آلرژیک در ماشین لباسشویی

این برنامه شستشو دمای آب را در طول فرآیند شستشو ثابت حفظ می کند، به طوری که پارچه های شسته شده بسیار تمیز می شود و عامل های آلرژی زا مانند میکروب ها و یا گرد و غبار را برای افراد را به طور کامل و با حساسیت بیشتر از بین می برد. به وسیله استفاده از بخار یا درجه حرارت بسیار بالا، این برنامه آلرژی ها و باکتری ها از لباس های از بین می برد.

آبگیری مجدد (Extra Rinse)

این برنامه جهت حذف مواد شوینده بیشتر روی لباس ها طراحی شده, برطبق این گزینه لباس ها دوباره شستشه می شوند. این نوع شستشو برای خانواده هایی مفید است که یک عضو از آن ها دارای پوستی حساس یا آلرژی به مواد شوینده داشته باشد.

برنامه شستشوی اقتصادی (Economy mode) لباس ها در ماشین لباسشویی

این حالت به طور خودکار درجه حرارت شستشو را کاهش می دهد تا به کاهش مصرف انرژی و آب کمک کند.
دور موتور متغیر (Variable Spin Speed): به شما این امکان را می دهد که برای محافظت کردن از لباس, بدون در نظر گرفتن برنامه، سرعت چرخش را تعیین کنید.
انواع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک

در لباسشویی های لباسشویی نیمه اتوماتیک بخش شستشو و خشک کن از هم مجزا هستند؛ درنتیجه نیاز به مداخله دستی در طی فرایند شستشو می باشد. شما می توانید برنامه شستشو را متوقف کنید و مثلاً لکه های روی لباس را با دست بمالید تا از بین بروند و بعد مجدداً برنامه شستشو را ادامه دهید. اگر به دنبال صرفه جویی انرژی هستید، نگران نباشید! این ماشین ها قدرت کمتری دارند و انرژی کمتری مصرف می کنند. لباسشویی های نیمه اتوماتیک عملکرد ساده تری دارند و تعمیر آن ها ساده است.

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

لباسشویی های تمام اتوماتیک فضای کمتری اشغال می کنند. بر اساس برنامه های شستشو و حالت های سفارشی برای انواع مختلف پارچه ها، چرخه های شستشوی انعطاف پذیرتر دارند. امکان استفاده از ماشین لباسشویی حتی وقتی که می خواهید از منزل خارج شوید، وجود دارد.

ظرفیت ماشین لباس شویی

اندازه درام یکی از مهمترین نکاتی است که هنگام خرید یک ماشین لباسشویی جدید باید به آن دقت کرد. هرچه ظرفیت درام بیشتر باشد شما می توانید لباس های بیشتری را در آن قرار دهید. ظرفیت درام معمولا بین 5 کیلوگرم و 12 کیلوگرم است و ظرفیت 7 کیلوگرم که برای اغلب خانوارها مناسب است. ماشین های شستشو وقتی که درام حدود 80 درصد پر است, بهتر کار می کنند. ماشین لباس شویی ها با ظرفیت بزرگ به این معنی است که شما می توانید تعداد دفعات شستشوی لباس هایتان را کاهش دهید، که در این صورت به کاهش مصرف انرژی کمک می کند.

سرعت چرخش (Spin Speed)

حداکثر سرعت چرخش میزان سرعت در هر دقیقه است که مخزن لباس ها را با آن به دوران درمی آورد تا در انتهای چرخه شستشو آب لباس ها خارج شود. حداکثر این سرعت برابر با 1000, 1200, 1400, یا 1600 دور در دقیقه خواهد بود. با افزایش این سرعت قیمت تمام شده ماشین لباس شویی هم افزایش می یابد.

خوشبختانه وجود این ویژگی مهم را درتمامی مدل های ماشین لباسشویی بوش مانند مدل WAW324DE و همچنین مدل های مختلفخشک کن بوشمشاهده می کنیم .

کارایی انرژی (Energy efficiency)

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام خرید یک ماشین لباسشویی جدید حتماً باید به آن توجه کنید، میزان مصرف انرژی یا همان کارایی لباسشویی است. برای بررسی این مورد حتماً باید به برچسب انرژی لباسشویی دقت نمایید. برچسب انرژی به شما نشان می دهد که لباسشویی منتخب شما تا چه اندازه مقرون به صرفه است. به صورتی که ماشین های لباسشویی دارای رتبه A، بهترین کارایی و بهره وری انرژی را دارند.

منبع :https://bosch-germany.com/product/%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-waw324de/

طرز تهیه ساده چیزکیک

به وبلاگ خود خوش امدید

روش آسان تهیه خامه روی کیک

ماشین ,لباسشویی ,های ,لباس ,برنامه ,ها ,ماشین لباسشویی ,در ماشین ,لباس ها ,این برنامه ,برنامه شستشوی ,شستشوی quick super ,برنامه شستشوی quick ,بوش، یخچال فریزر ,باشد برنامه شستشوی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
saeedfarahpooor siosearchtoura picofiles cheapflightsmashhad invester asemunkavir pishroyan ontime photography30 namayechoobi