محصولات بوش در لوازم خانگی همیشه زبانزد مردم بوده است. کیفیت خوب، دوام و استحکام این محصولات باعث شده تا افراد این برند را ترجیح دهند. برای اینکه شما بتوانید یک قهوه حرفه ای و خوشمزه درست کنید یا باید سال ها تجربه درست کردن آن را داشته باشید و یا اینکه از یک تکنولوژی برای ساده تر کردن و حرفه ای کردن کار خود استفاده کنید. در اینجا قصد داریم با بیانطرز استفاده از قهوه ساز بوشبا یکی دیگر از محصولات این برند آشنا شویم.

راه اندازی دستگاه برای اولین بار

برای افزایش طول عمر هر دستگاهی لازم است قبل از شروع استفاده از آن مراحلی صورت گیرد، تا دستگاه آماده استفاده گردد. بنا بر این اگر برای اولین بار است که می خواهید از این دستگاه استفاده کنید و یا اگر هفته هاست که از آن استفاده نکرده اید، لازم است ابتدا آن را راه اندازی و آماده کنید. بدین ترتیبطرز استفاده از قهوه ساز بوشبرای اولین بار به این صورت است که شما می توانید مخزن دستگاه را از آب تازه پر کرده و دکمه power را فشار دهید. دستگاه شما شروع به تمیز شدن می کند، وقتی به پایان رسید، دستگاه شما آماده استفاده خواهد بود.

طرز کار و روش استفاده از قهوه ساز بوش

طرز کار و روش استفاده از قهوه ساز بوشطرز کار و روش استفاده از قهوه ساز بوش

قهوه سازبوش برای تولید سریع و ساده نوشیدنی طراحی شده، و با این دستگاه می توان قهوه، چای و شکلات داغ نیز آماده کرد. برای برطرف شدن خستگی یک روز شلوغ و پر کار با این دستگاه نوشیدنی شما به سرعت آماده می شود. برای استفاده درست از هر وسیله ای لازم است که ابتدا مراحل کار کردن با آن را یاد بگیریم، به همین دلیل در زیر برای شماطرز استفاده از قهوه ساز بوشرا آورده ایم:

-ابتدا مطمئن شوید که مخزن ، از آب تازه پر شده است

-دیسک T را در سر دم کننده گذاشته به طوری که، بارکد رو به پایین قرارگیرد

-درب را محکم ببندید تا مطمئن شوید بسته شده

-فنجان را رو به روی دستگاه قرار داده و دکمه را فشار دهید، نوشیدنی شما در مدت چند ثانیه آماده خواهد شد.

ویژگی های قهوه ساز بوش

قهوه ساز های برند بوش ظاهری زیبا با رنگ های شیک دارند که استفاده از آن ها علاوه بر اینکه در تهیه یه قهوه دلچسب در کوتاه ترین زمان به شما کمک می کند باعث زیباتر شدن آشپزخانه شما نیز می گردد. این دستگاه ها از استحکام خوبی برخوردار هستند و مطمئناطرز استفاده از قهوه ساز بوشدر دوام وکارایی دستگاه به شدت اهمیت دارد. یکی از ویژگی های خوب این دستگاه ها سیستم ضد چکه آن هاست که به تمیز ماندن بیشتر دستگاه کمک می کند.

رضایت مشتریان، تبلیغ کالا

رضایت مشتریان، تبلیغ کالارضایت مشتریان، تبلیغ کالا

افرادی که به طور حرفه ای قهوه می نوشند و تجربه استفاده از دستگاهای قهوه سازهای مدل بوش را دارند حتما با ساده و دلنشین بودنطرز استفاده از قهوه ساز بوشآشنا هستند و به شما استفاده از آن ها را توصیه خواهند کرد.

درست کردن کاپوچینو با قهوه ساز بوش

برای علاقه مندان به قهوه یا کاپوچینو، درست کردن آن ها در منزل ، لذت نوشیدنشان را دو چندان می کند. طرز تهیه کاپوچینو با دستگاه قهوه سازساده است. شما برای تهیه کاپوچینو نیاز به اسپرسو، بخار شیر، فوم(کف) شیر و البته یک دستگاه اسپرسو ساز بوش که کف شیر را برای شما فراهم کند. برای این کار ابتدا شیر سرد را داخل پارچ استیل تا حجم دو سوم بریزید سپس دستگاه را روی حالت تولید بخار گذاشته و سر لوله تولید کننده بخار دستگاه را درون شیر قرار دهید تا کف شیر ایجاد شود و این کار را ادامه دهید تا شیر به دمای 65 درجه برسد. سپس شیری که به صورت کف درآمده را روی اسپرسویی بریزید که قبلا بادستگاه آماده کرده اید. به این شکل با آشنایی باطرز استفاده از قهوه ساز بوش،کاپوچینو را تهیه نمایید.

مشخصات قهوه ساز مدل TKA 6034

مشخصات قهوه ساز مدل TKA 6034مشخصات قهوه ساز مدل TKA 6034

قهوه سازTKA 6034برای انجام کار های معمول خانگی و یا کاربردهای مشابه غیر صنعتی طراحی شده است. از این دستگاه می توان در مکان های مختلف مثل خوراک پزی مغازه ها، اداره ها، هتل های کوچک و مهمان خانه ها استفاده کرد. این دستگاه به جهت صرفه جویی در مصرف انرژی به صورت خودکار بعد از 40 دقیقه خاموش می شود. این دستگاه برای شما قهوه را دم کرده و دارای قابلیت گرم نگه داشتن آن نیز هست. این دستگاه 10 فنجان گنجایش دارد که این ویژگی خیلی خوب باعث می شود تا خانواده هایی که تعداد جمعیت بالایی دارند با یک فنجان گرم قهوه دور هم جمع شوند، همین طور در مهمانی ها بسیار می تواند قابل استفاده قرارگیرد. طراحی و رنگ زیبای این دستگاه به رنگ قرمز هست که می تواند منظره دلنشینی را به منزل شما هدیه دهد.

نحوه استفاده از قهوه ساز مدل TKA 6034

اماطرز استفاده از قهوه ساز بوشمدل TKA6034 خیلی مهم است، حتما توجه داشته باشید که مخزن دستگاه را فقط با آب پر کنید هرگز از شیر و یا نوشیدنی های فوری مثل قهوه یا چای به جای آب استفاده نکنید چراکه این کار باعث می شود روی طعم نوشیدنی هایی که می خواهید دم کنید اثر بگذارد. برای استفاده در بار اول می توانید مخزن آن را با مقدار 9 فنجان آب بافشار بالا تمیز کنید. مقدار متوسط قهوه ای که استفاده می کنید 7 گرم برای هر فنجان کافی و مناسب است.

منبع:https://bit.ly/3iludpQ

طرز تهیه ساده چیزکیک

به وبلاگ خود خوش امدید

روش آسان تهیه خامه روی کیک

قهوه ,استفاده ,دستگاه ,ساز ,کار ,های ,قهوه ساز ,استفاده از ,از قهوه ,این دستگاه ,ساز بوش ,رضایت مشتریان، تبلیغ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
milad61 god20 farasoyetnur ganoderma01 vistarayanehvy neginmarket sepitalabkhand hamrahmashin bourse30to obdii365