Surprising Uses for Your Vacuum

یکی از مهم ترین سوالاتی که اکثر خریداران جارو مطرح می کنند، این است که کدام جارو بهتر است؟ جارو شارژی بهتر است یا جاروبرقی؟ جارو شارژی نسبت به جاروبرقی چه مزایای دارد؟ مزیت های جاروبرقی نسبت به جارو شارژی چیست؟

جاروبرقی و جارو شارژی به عنوان دو وسیله پرکاربرد برای تمیز کردن و گردگیری منزل محسوب می شوند. هر کدام از این نوع جاروها برای شرایط خاصی مناسب می باشند و بنابراین بهتر است در ابتدا یکسری معیارها را درنظر گرفته و در مرحله بعد بتوانید جاروبرقی یا جارو شارژی متناسب با خود را خریداری کنید.

در ابتدا لازم می دانیم که با معیارهای مهم در خرید انواع جارو و همچنین نکات مهم در خرید جاروبرقی آشنا شوید. توان مناسب دستگاه، جنس بدنه جارو شارژی، قابل شستشو بودن فیلتر، سری های متعدد دستگاه و همچنین آسانی در تخلیه کردن مخزن جاروشارژی از مهم ترین نکاتی است که می بایست در خرید جارو شارژی درنظر بگیرید. در خرید جاروبرقی نیز می بایست قدرت و توان دستگاه، میزان صدای دستگاه، وزن و طول سیم، کیفیت فیلتراسیون و گارانتی و خدمات پس از فروش را مدنظر داشته باشید.

جاروهای شارژی از زمانی که وارد بازار شدند، مورد استقبال بسیار زیادی از افراد قرار گرفتند و به خوبی توانستند جای خود را در بازار باز کنند. جاروهای شارژی مزایای بسیاری دارند، ازجمله این که سرعت عمل بالایی داشته، به راحتی قابل جابجایی بوده، مصرف برق پایینی داشته و همچنین فضای زیادی از کمد را اشغال نمی کنند. همچنین نبود سیم جاروهای شارژی باعث شده است که بتوانید از این دستگاه ها در موقعیت هایی که فاقد برق هستند، استفاده کنید. البته این نوع جاروها معایب خاص خود را نیز دارند، ازجمله این که ظرفیت کیسه و عمر باتری دارای محدودیت هستند. در عین حال، جاروهای برقی با وجود صدای سرسام آور و مصرف برق بالایی که دارند، به عنوان بهترین وسیله برای گردگیری و تمیز کردن خانه محسوب می شوند، چراکه موتور قدرتمند و درنتیجه قدرت مکش بالاتری دارند.

جاروبرقی برای چه فضاهایی مناسب است؟
اگر مساحت و اندازه خانه شما بالا بوده و یا ریخت و پاش زیادی در منزل دارید، می توانید اقدام به خرید جاروبرقی کنید. جاروبرقی در مقایسه با جاروشارژی به خوبی از پس گرد و خاک و کثیفی های منزل بر می آید. البته در هنگام خرید، به قدرت موتور و توان مکش آن توجه کافی داشته باشید. جاروهای برقی در دو دسته پاکت دار و بدون پاکت تولید می شوند. مدل های پاکت دار نیازی به تمیز کردن مداوم مخزن ندارند. در این مدل ها در مقایسه با مدل های بدون پاکت، بهداشت به میزان بالایی رعایت می شود. البته در مدل های پاکت دار، می بایست پاکت جاروبرقی به طور مداوم تعویض شود. این درحالی است که در مدل های بدون پاکت، نیازی به خرید پاکت جدید نیست و همچنین به راحتی می توانید از پُر بودن دستگاه و همچنین اشیای مکیده شده اطمینان حاصل کنید. استفاده از جاروبرقی های بدون پاکت برای افراد مبتلا به آلرژی و آسم توصیه نمی شود.

جارو شارژی برای چه فضاهایی مناسب می باشد؟
جاروهای شارژی برای فضاهای کوچک مناسب بوده و با خرید این دسته از جاروها انتظار نداشته باشید که کل خانه را جارو کنید. اگر در جارو کردن سطوح باریک، کنج دیوارها و مناطقی که دسترسی دشواری دارند مشکل دارید، می توانید اقدام به خرید جارو شارژی کنید. بنابراین برای تمیز کردن مبل، بخشی از اتاق و همچنین اتومبیل بر روی جاروهای شارژی حساب کنید. همچنین اگر به برق دسترسی ندارید، استفاده از جاروهای شارژی کارساز خواهد بود. در زمان خرید جارو شارژی به ولتاژ باتری، نوع پایه شارژر، زمان کارکرد بعد از شارژ کامل و همچنین وزن دستگاه توجه داشته باشید. جاروهای شارژی در انواع مختلفی تولید می شوند. در یک دسته بندی کلی، جاروهای شارژی به دو دسته دستی و پارویی تقسیم بندی می شوند. مدل های دستی در مقایسه با مدل های پارویی، کوچک تر بوده و درنتیجه بدنه بسیار سبکی داشته و به راحتی جابجا می شوند. این مدل ها، فضای کمتری را اشغال می کنند و از این رو برای تمیز کردن مناطقی که دسترسی دشواری دارند (ازجمله کنج دیوارها و سطوح باریک) بسیار مناسب می باشند. در مقابل، جاروهای پارویی برای تمیز کردن کف و فضاهای بزرگ مناسب هستند. همچنین اگر پاک کردن آب و خاک در کنار هم برایتان مهم می باشد، می توانید سراغ مدل های چندمنظوره بروید.

منبع :https://manzelmarket.com/product-category/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%88/

طرز تهیه ساده چیزکیک

به وبلاگ خود خوش امدید

روش آسان تهیه خامه روی کیک

شارژی ,جارو ,جاروبرقی ,های ,جاروهای ,مدل ,جارو شارژی ,و همچنین ,مدل های ,جاروهای شارژی ,تمیز کردن ,داشته باشید جاروهای ,دسترسی دشواری دارند ,باشید جاروهای شارژی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
webnasim mahtabvec frectalkhazan ceramic senribage tarsimenkhial fakhtepro qq09933472008 funatmosphere vertam